Partits del Cap de Setmana

0
698
Data JocEquip LocalEquip VisitantInstal·lacióCategoria
26/10/2019 09:00BASQUET MOLINS 2011ESCOLA CBS-FPAVELLO MUNICIPAL MOLINS REIPRE-MINI FEM.
26/10/2019 09:00C.B. SANTFELIUENC CC.E.B. PALLEJÀPALAU JUAN CARLOS NAVARROJUNIOR MASC. NIVELL A
26/10/2019 09:00CE LA MARINA MIXTEC.B. SANTFELIUENC CPOLIESPORTIU LA MARINAMINI MASC.
26/10/2019 09:15BASKET ALMEDA GROCBARÇA CBS APAVELLO ALMEDAMINI FEM.
26/10/2019 10:45C.B. SANTFELIUENC BBÀSQUET GIRONA U18PALAU JUAN CARLOS NAVARROJUNIOR MASC. PREFERENT
26/10/2019 11:00FEMENI SANT ADRIÀ ABARÇA CBS APAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIACADET FEM. PREFERENT
26/10/2019 12:15FEMENI CASTELLDEFELSBARÇA CBS GRANACOMPLEX ESPORTIU CAN VINADERCADET FEM. PROMOCIO
26/10/2019 12:30CB MONTPEDRÓS GROCBARÇA CBS GRANAPOLIESP. SANTA COLOMA CERVELLOMINI FEM.
26/10/2019 12:30CB SANT JUSTC.B. SANTFELIUENC BPAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUAINFANTIL MASC. PROMOCIO
26/10/2019 12:45BARÇA CBS BBASKET ALMEDA GROCPALAU JUAN CARLOS NAVARROINFANTIL FEMENI PREFERENT
26/10/2019 16:30BQ MANYANET MOLINSC.B. SANTFELIUENC BCOL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGELCADET MASCULI 1R. ANY
26/10/2019 17:30C.B. PRAT-TAXI LINEC.B. SANTFELIUENC ACEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETSPRIMERA CATEGORIA MASC.
26/10/2019 17:45JOVENTUT BADALONA BARÇA CBS BPAVELLO LA PLANAJUNIOR FEM. PREFERENT
26/10/2019 18:00BARÇA CBS CLARET VALENCIA PALAU JUAN CARLOS NAVARROLF2
26/10/2019 19:45BARÇA CBS BU.E. MATARÓ-CAFPALAU JUAN CARLOS NAVARROCADET FEM. PREFERENT
26/10/2019 19:45C.B. ÀGUILESBARÇA CBS BPAVELLÓ MUNICIPALSEGONA CATEGORIA FEM.
27/10/2019 09:00C.B. SANTFELIUENC AUB SANT ADRIA VERMELLPALAU JUAN CARLOS NAVARROPRE-MINI MASC.
27/10/2019 09:00C.B. SANTFELIUENC BCB GAVÀ 09PALAU JUAN CARLOS NAVARROMINI MASC.
27/10/2019 10:45BARÇA CBS AU.E. MATARÓ-PMAF- ALLEPALAU JUAN CARLOS NAVARROPRE-MINI FEM.
27/10/2019 10:45BARÇA CBS BCBF CERDANYOLA APALAU JUAN CARLOS NAVARROMINI FEM.
27/10/2019 10:45BASKET ALMEDABARÇA CBS APAVELLO ALMEDAINFANTIL FEMENI PREFERENT
27/10/2019 10:45ESCOLA CBS-MCB GAVÁPALAU JUAN CARLOS NAVARROPRE-MINI MASC.
27/10/2019 11:00CBTARRAGONA 2C.B. SANTFELIUENC APAVELLO DEL SERRALLOINFANTIL MASCULI INTER
27/10/2019 12:15FEMENI SANT ADRIÀ ABARÇA CBS APAVELLO MARINA BESOSJUNIOR FEM. PREFERENT
27/10/2019 12:30BARÇA CBS BLAUC.B. GAVÀ 1PALAU JUAN CARLOS NAVARROCADET FEM. PROMOCIO
27/10/2019 12:30C.B. SANTFELIUENC ABASKET ALMEDA GROCPALAU JUAN CARLOS NAVARROMINI MASC.
27/10/2019 12:30C.B. SANTFELIUENC CC.B. PEDAGOGIUMPALAU JUAN CARLOS NAVARROCADET MASC. PROMOCIO
27/10/2019 16:00BARÇA CBS BLAUCENTRE CATÒLIC L’HPALAU JUAN CARLOS NAVARROJUNIOR FEM. INTERTERRIT.
27/10/2019 18:00C.B. SANTFELIUENC ACOALCI – CB SANT JOSEP APALAU JUAN CARLOS NAVARROJUNIOR MASC. PREFERENT
27/10/2019 18:00VIROLAIC.B. SANTFELIUENC BPAVELLO  VIROLAITERCERA CATEGORIA MASC.
27/10/2019 19:45C.B. SANTFELIUENC ACLUB BÀSQUET VILA-SECAPALAU JUAN CARLOS NAVARROCADET MASCULI INTER
27/10/2019 19:45FEMENI CASTELLDEFELS BBARÇA CBS GRANACOMPLEX ESPORTIU CAN VINADERTERCERA CATEGORIA FEM. B

Deixa un comentari