Partits del Cap de Setmana

0
740
Data JocEquip LocalEquip VisitantInstal·lacióCategoria
07/03/2020 09:00BARÇA CBS ASNATTS FEMENI SANT ADRIÀ APALAU JUAN CARLOS NAVARROC.T. MINI FEM.
07/03/2020 09:00BARÇA CBS BLAUC.E. SANT NICOLAU GRANAPALAU JUAN CARLOS NAVARROC.T. MINI FEM.
07/03/2020 09:00BÀSQUET-CEISSA BC.B. SANTFELIUENC CPAVELLO COTXERES BORBOC.T. CADET MASC. PROMOCIO
07/03/2020 09:00EL CÍRCOL AC.B. SANTFELIUENC APAVELLO PAISOS CATALANSC.T. PRE-MINI MASC.
07/03/2020 09:00LA SALLE BONANOVA NEGREBARÇA CBS GRANACOL·LEGI LA SALLE BONANOVAC.T. MINI FEM.
07/03/2020 09:00U.E. MATARÓ-IGMC.B. SANTFELIUENC BPALAU D’ESP. JOSEP MORA MATAROC.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
07/03/2020 09:30LA SALLE BONANOVABARÇA CBSCOL·LEGI LA SALLE BONANOVAC.T. PRE-INFANTIL FEM.
07/03/2020 10:00LA MIRANDA CBSESCOLA LLOR CESCOLA LA MIRANDAPRE-MINI FEMENI E.
07/03/2020 10:15ESCOLA CBS-FEB ROSELLAPALAU JUAN CARLOS NAVARROC.T. PRE-MINI FEM.
07/03/2020 10:15ESCOLA CBS-MCB GAVÁPALAU JUAN CARLOS NAVARROC.T. PRE-MINI MASC.
07/03/2020 10:30BASQUET MOLINSC.B. SANTFELIUENC CPAVELLO MUNICIPAL MOLINS REIC.T. MINI MASC.
07/03/2020 10:45BASKET ALMEDA GROCBARÇA CBS BPAVELLO ALMEDAC.T. MINI FEM.
07/03/2020 10:45U.E. MATARÓ-IAFBARÇA CBS APALAU D’ESP. JOSEP MORA MATAROC.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT
07/03/2020 11:30BARÇA CBS GRANABOSCO HORTAPALAU JUAN CARLOS NAVARROC.T. CADET FEM. PROMOCIO
07/03/2020 11:30C.B. SANTFELIUENC BINTERNATIONAL SCHOOLPALAU JUAN CARLOS NAVARROC.T. MINI MASC.
07/03/2020 12:15 MANRESA VERMELLC.B. SANTFELIUENC ACOMPLEX VELL CONGOSTC.T. MINI MASC.
07/03/2020 12:15FEMENÍ OSONABARÇA CBS APAV. CASTELL D’EN PLANESC.T. PRE-MINI FEM.
07/03/2020 12:30AD TORREFORTAC.B. SANTFELIUENC ATARRAGONA – CASAL RIU CLARC.C. CADET MASCULI INTERTER
07/03/2020 13:00BARÇA CBS ACITYLIFT GEIEG UNIGIRONA APALAU JUAN CARLOS NAVARROC.C. CADET FEM. PREFERENT
07/03/2020 16:00SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ BBARÇA CBS BPAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIAC.C. JUNIOR FEM. PREFERENT
07/03/2020 17:45CEJ L’HOSPITALET ABARÇA CBS BPOLIESP. MUNICIPAL LES PLANESC.C. CADET FEM. PREFERENT
07/03/2020 18:00C.B. SANTFELIUENC BTEMPLE – U.E. HORTA BPALAU JUAN CARLOS NAVARROC.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
08/03/2020 10:45BARÇA CBS BLAUU.E. CLARETPALAU JUAN CARLOS NAVARROC.T. CADET FEM. PROMOCIO
08/03/2020 10:45U.E. MATARÓ-IBFBARÇA CBS BPALAU D’ESP. JOSEP MORA MATAROC.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT
08/03/2020 12:30A.E. SANT ANDREU NATZARET ‘A’C.B. SANTFELIUENC APAVELLO PAISOS CATALANSC.C. INFANTIL MASCULI INTER
08/03/2020 12:30C.B. SANTFELIUENC BNOU BÀSQUET OLESA 1R ANYPALAU JUAN CARLOS NAVARROC.C. CADET MASCULI 1R. ANY
08/03/2020 16:00C.B. SANTFELIUENC BCB GRANOLLERS 1-LA MUTUAPALAU JUAN CARLOS NAVARROC.C. JUNIOR MASC. PREFERENT
08/03/2020 17:30BÀSQUET PIERAC.B. SANTFELIUENC CINSTAL. ESPORTIVES PIERAC.C. JUNIOR MASC. NIVELL A
08/03/2020 18:00C.B. SANTFELIUENC ACOALCI – CB SANT JOSEP BPALAU JUAN CARLOS NAVARROC.C. JUNIOR MASC. PREFERENT
08/03/2020 19:30JET BLAU SANIPLASTBARÇA CBS APOLIESPORTIU CAN JOFRESAC.C. JUNIOR FEM. PREFERENT
08/03/2020 19:45BARÇA CBS BCEJ L’HOSPITALET BPALAU JUAN CARLOS NAVARROC.C. SEGONA CATEGORIA FEM.
08/03/2020 19:45C.B. GAVÀ INT.BARÇA CBS BLAUPAVELLO CAN TINTOREC.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.
10/03/2020 19:30BASKET ALMEDA 1BARÇA CBS APAVELLO ALMEDAC.C. CADET FEM. PREFERENT

Deixa un comentari