Partits del Cap de Setmana

0
1300
Data JocEquip LocalEquip VisitantInstal·lacióCategoria
10/03/2020 19:30BASKET ALMEDA 1BARÇA CBS APAVELLO ALMEDAC.C. CADET FEM. PREFERENT
11/03/2020 21:00BARÇA CBS ASEGLE XXIPALAU JUAN CARLOS NAVARROC.C. JUNIOR FEM. PREFERENT
11/03/2020 21:15AEC COLLBLANC ABARÇA CBS BPAV. MUNICIPAL FUM D’ESTAMPAC.C. SEGONA CATEGORIA FEM.
14/03/2020 09:00BARÇA CBS BLAUBASQUET FEMENI CORNELLA APALAU JUAN CARLOS NAVARROC.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.
14/03/2020 09:00EL CÍRCOLBARÇA CBS BPOLIESPORTIU CASAGEMASC.T. MINI FEM.
14/03/2020 09:30NEOPEQUES – CB SANT JUST BC.B. SANTFELIUENC CPAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUAC.T. MINI MASC.
14/03/2020 10:00BQ MANYANET MOLINS VITALDENTLA MIRANDA CBSCOL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGELPRE-MINI FEMENI E.
14/03/2020 10:15C.B. SANTFELIUENC AU.E. CLARET ACEIP NADALC.T. PRE-MINI MASC.
14/03/2020 10:30JAC SANTS BARCELONA AC.B. SANTFELIUENC ACENTRE ESPORTIU LA BORDETAC.T. MINI MASC.
14/03/2020 10:30U.E. MATARÓ-PMAF- ALLEBARÇA CBS ACENTRE CATOLIC MATAROC.T. PRE-MINI FEM.
14/03/2020 10:45JOVIAT ABARÇA CBS BCOMPLEX VELL CONGOSTC.C. CADET FEM. PREFERENT
14/03/2020 11:00CB VILADECANS ESCOBOL VERDBASQUETBOLITZA’T CBSCOL.LEGI SANT GABRIELPRE-MINI FEMENI E.
14/03/2020 11:15C.B. SANTFELIUENC AMARISTES ADEMARPALAU JUAN CARLOS NAVARROC.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL
14/03/2020 11:30C.B. SANTFELIUENC BSAMC-BASKET ALMEDACEIP NADALC.T. MINI MASC.
14/03/2020 12:30AEC COLLBLANCBARÇA CBS GRANAPAV. MUNICIPAL FUM D’ESTAMPAC.T. CADET FEM. PROMOCIO
14/03/2020 12:45ESCOLA CBS-MB.C. TECLA SALA BCEIP NADALC.T. PRE-MINI MASC.
14/03/2020 12:45SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ ABARÇA CBS APAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIAC.C. CADET FEM. PREFERENT
14/03/2020 16:00BARÇA CBSCENTRE CATÒLIC L’HCEIP NADALC.T. PRE-INFANTIL FEM.
14/03/2020 16:00BARÇA CBS AC.N. SABADELL APALAU JUAN CARLOS NAVARROC.T. MINI FEM.
14/03/2020 16:00BARÇA CBS BLAUSNATTS SHARP SANT ADRIÀ BPALAU JUAN CARLOS NAVARROC.T. MINI FEM.
14/03/2020 16:00BARÇA CBS GRANABÀSQUET PÀLCAMPALAU JUAN CARLOS NAVARROC.T. MINI FEM.
14/03/2020 16:00COALCI – CB SANT JOSEP BC.B. SANTFELIUENC BC.P. SANT JOSEP BADALONAC.C. JUNIOR MASC. PREFERENT
14/03/2020 17:30BARÇA CBS BLAULLUÏSOS DE GRÀCIA BCEIP NADALC.T. CADET FEM. PROMOCIO
14/03/2020 18:00C.B. GAVÀ 1C.B. SANTFELIUENC APAVELLO CAN TINTOREC.C. PRIMERA CATEGORIA MASC.
14/03/2020 19:45BARÇA CBS BBASKET ALMEDA GROCPALAU JUAN CARLOS NAVARROC.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT
14/03/2020 19:45BASKET ALMEDA 2C.B. SANTFELIUENC BPAVELLO ALMEDAC.C. CADET MASCULI 1R. ANY
14/03/2020 21:30BARÇA CBS AC.N. SABADELL APALAU JUAN CARLOS NAVARROC.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT
15/03/2020 11:15C.B. SANTFELIUENC CLLUÏSOS DE GRÀCIA BPAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILAC.T. CADET MASC. PROMOCIO
15/03/2020 12:30LLUÏSOS DE GRÀCIAC.B. SANTFELIUENC BLLUISOS DE GRACIAC.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
15/03/2020 12:30VILASSAR-GRANOLLERSBARÇA CBS BPAVELLO MUNICIPAL GRANOLLERSC.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT
15/03/2020 13:00C.B. SANTFELIUENC ATGN BÀSQUET 06APAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILAC.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL
15/03/2020 17:45JOVENTUT LES CORTSC.B. SANTFELIUENC BINST.MUNICIPALS ILLA DIAGONALC.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
15/03/2020 19:30SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANCC.B. SANTFELIUENC CPAVELLO JOAN MARQUESC.C. JUNIOR MASC. NIVELL A
16/03/2020 18:30C.B. PEDAGOGIUMESCOLA CBS-MPAV. MPAL. JOSEP COMELLASC.T. PRE-MINI MASC.
COMPARTIR
Article anteriorResultats del cap de Setmana
Article següentComunicat del Club

Deixa un comentari

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir els comentaris brossa. Apreneu com es processen les dades dels comentaris.